Navigáció: Kezdőlap / Egyéb / Állásajánlat

Állásajánlat

Szászrégeni székhelyű cég online szerkesztőt keres!

FELADATOK:
– cikkek írása, feltöltése
– napi rendszerességgel hírek, információk gyűjtése
– közösségi oldalak kezelése

ELVÁRÁSOK:
– jó íráskézség és helyesírás, választékos fogalmazás
– felhasználói szintű számítógépes és online ismeretek
– szövegszerkesztési ismeretek
– pontosság, gyorsaság, rugalmasság, önálló gondolkodás
– megbízhatóság
– német és angol nyelvismeret

AZ IDEÁLIS JELÖLT:
– precíz, tud önállóan is döntéseket hozni
– kreatív, ötletes, esetleg van humora
– jó problémamegoldó
– képes csapatban dolgozni, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik
– nem okoz neki gondot csúsztatott munkarendben dolgozni

ELŐNYT JELENT:
– online szerencsejátékok ismerete (kaszinó/sportfogadás)
– magas szintű német nyelvismeret
– képszerkesztési ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
– szakmai fejlődési lehetőség az online területén
– versenyképes fizetés
– rugalmas munkaidő
– akár azonnali munkakezdés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
– Szászrégen (Maros megye)

Az önéletrajzokat az office@spfmedia.eu e-mail címre várjuk.

A szerző milan

Hozzászólások lezárva

Az oldal tetejére