Navigáció: Kezdőlap / Egyéb / Gyermekkórusok találkozója Szászrégenben

Gyermekkórusok találkozója Szászrégenben

Holnap (nov. 27-én) délelőtt 11 órától gyermekkórusok találkozójára kerül sor Szászrégenben, a belvárosi református templomban.

A III. alkalommal sorra kerülõ találkozón fellép a Marosvásárhelyi Mûvészeti Líceum Gyermekkórusa, a marosvásárhelyi Szabadság úti Református Egyházközség, a székelyudvarhelyi Palló Imre Szakközépiskola, Székelykövesdrõl a Református Egyházközség, a gyergyóremetei Fráter György Általános Iskola, a farkaslakai Tamási Áron Általános Iskola, a Körtvélyfájai Református Egyházközség, valamint a helybéli Belvárosi Református Egyházközség gyermekkórusai, illetve a Kolozsvári Magyar Gyermekkórus.

A szerző szászrégen.ro

Egy akinek nem tetszik a jelenlegi helyzet.

Hozzászólások lezárva

Az oldal tetejére