Navigáció: Kezdőlap / Események / Adventi kórustalálkozó Szászrégenben

Adventi kórustalálkozó Szászrégenben

Az utóbbi évek hagyományához híven ebben az esztendôben is sor kerül Szászrégenben a magyar történelmi egyházak adventi kórustalálkozójára. Idén a rendezvény házigazdája a római katolikus egyház. December 15- én, vasárnap délután 5 órától a plébániatemplomban a következô kórusok lépnek fel: a szászrégeni I-es számú református egyházközség Szivárvány és Piccolino kórusa, a helyi római katolikus egyházközség Cum Jubilo kórusa, a Radnótfájai Református Egyházközség kórusa, a Magyarrégeni Református Egyházközség kórusa, az Abafájai Református Egyházközség ifjúsági zenekara.

Menyhárt Borbála  – népújság –

A szerző szászrégen.ro

Egy akinek nem tetszik a jelenlegi helyzet.

Hozzászólások lezárva

Az oldal tetejére