Navigáció: Kezdőlap / Egyéb / Ünnepel a város

Ünnepel a város

Tiz éve városunk megkapta a municipiumi rangot. December 14-18-a között városunk elöljároi igyekeztek egy szinvonalas rendezvénysorozattal megünnepelni s megtisztelni a város lakosait.

A rendezvényeket megtisztelték a jelenlétukkel a testvérvárosok képviselői (Nagykőrös és Bourge de Reine). Mindenki válogathatott a kedve szerint, volt szimpózium a város történetéről, a magyarság kulturalis életéről, fénykép kiállitás (-Régen felvételekről-), szimfónikus hangverseny, folk- és népdalest, szinházi est, népi táncegyüttesek is felléptek. Szombaton pedig a záró napon a környező falvak népitánc együttesei, énekesei köszöntötték a régenieket. Este könnyűzene koncerttel s a várva várt tűzijátékkal zárult az ötnapos rendezvenysorozat.

Képek

  

A szerző vmlinuz

Hozzászólások lezárva

Az oldal tetejére